Dynamic Links Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Text
el: Κείμενο

en: Link URL
el: URL συνδέσμου
