Dynamic Links Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: Text
gl: Texto
