Dynamic Links Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: Text
he: טקסט

en: Input filters
he: מסנני קלט

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)
