Dynamic Links Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: URL
hu: Webcím

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: Input filters
hu: Beviteli szűrők

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: An unknown error occurred
hu: Ismeretlen hiba történt
