Dynamic Links Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni
