Dynamic Links Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Salvar

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Text
pt: Texto

en: Input filters
pt: Filtros de entrada

en: Link URL
pt: URL do link
