Dynamic Links Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Text
ta: உரை
