Dynamic Links Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Link URL
th: ลิงค์ URL
