Dynamic Links Filter (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: List
hi: सूची

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Text
hi: लेख

en: ID
hi: आईडी
