Dynamic Links Filter (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Save
id: Simpan

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Text
id: Teks

en: Input filters
id: Saringan input

en: Link URL
id: Tautan URL
