Dynamic Links Filter (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Text
ja: テキスト

en: Input filters
ja: 入力フィルター

en: Link URL
ja: リンク URL

en: Enter text
ja: テキストを入力
