Dynamic Links Filter (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Text
sl: Besedilo
