Dynamic Links Filter (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت
