Dynamic Links Filter (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Text
vi: Văn bản

en: ID
vi: Mã

en: Input filters
vi: Các bộ lọc nhập liệu

en: Link URL
vi: URL của liên kết
