Dynamic Links Filter (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар
