Dynamic Links Filter (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Text
bg: Текст
