Dynamic Links Filter (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Text
da: Tekst

en: Input filters
da: Input-filtre
