Dynamic Links Filter (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Save
es: Guardar

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Text
es: Texto

en: Input filters
es: Filtros de entrada

en: Link URL
es: URL del enlace
