Dynamic Links Filter (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Text
et: Tekst

en: Link URL
et: Lingi URL
