Dynamic Links Filter (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Input filters
eu: Sarrera iragazkiak

en: Link URL
eu: Esteka URLa
