Dynamic Links Filter (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Text
fr: Texte

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Input filters
fr: Filtres de saisie

en: Link URL
fr: Url du Lien

en: Enter text
fr: Saisir le texte
