Dynamic Links Filter (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Text
gu: લખાણ
