Dynamic Links Filter (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Text
nl: Tekst

en: Input filters
nl: Invoerfilters

en: Link URL
nl: Link-URL

en: An unknown error occurred
nl: Er is een onbekende fout opgetreden

en: Enter text
nl: Tekst toevoegen
