Dynamic Links Filter (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Link URL
ps: پيوند پته
