Dynamic Links Filter (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Input filters
sv: Inmatningsfilter

en: Link URL
sv: URL för länk
