Dynamic Links Filter (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Text
bs: Tekst
