Dynamic Links Filter (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Save
kk: Сақтау

en: Text
kk: Текст
