Dynamic Links Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Text
lv: Teksts

en: Input filters
lv: Ieejas filtri

en: Link URL
lv: Saites URL
