Dynamic Links Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Link URL
ro: URL Link
