Earthish (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Help
ar: المساعدة

en: Footer
ar: التذييل

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية
