Easy booking (7.x-2.11) - en to sr translation catalogue (55 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Article
sr: Чланак

en: More
sr: Више

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Date format
sr: Формат датума

en: Footer
sr: Подножје

en: Updated:
sr: Ажурирано:

en: State
sr: Статус

en: Color
sr: Боја

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Languages
sr: Језици

en: Unit
sr: Јединица

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Float
sr: С покретним зарезом

en: file system
sr: Систем фајлова

en: Greek
sr: грчки

en: types
sr: типови

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Bundle
sr: Пакет

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Latin
sr: латински

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.
