Easy booking (7.x-2.6) - en to ne translation catalogue (108 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Article
ne: लेख

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Types
ne: प्रकार

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Help
ne: सहयोग

en: Update
ne: अपडेट

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: ID
ne: परिचय

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: type
ne: प्रकार

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: All
ne: सबै

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Normal
ne: साधारण

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: URL:
ne: यू आर एल:

en: Updated:
ne: अपडेट भयोः

en: Authored by
ne: लेखक

en: Mon
ne: सोमबार

en: Tue
ne: मंगलबार

en: Wed
ne: बुधबार

en: Thu
ne: विहीबार

en: Fri
ne: सुक्रवार

en: Sat
ne: सनिबार

en: Sun
ne: आईतबार

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: July
ne: जुलाई

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: October
ne: अक्टूबर

en: November
ne: नोभेम्बर

en: December
ne: डिसेम्बर

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Color
ne: रंग

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Bold
ne: बोल्ड

en: Menus
ne: मेनु

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: file system
ne: फाइल प्रणाली

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Latin
ne: लातिन

en: Vietnamese
ne: भियतनामी

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Public files
ne: सार्वजनिक फाईलस्

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
