Easy booking (7.x-2.7) - en to az translation catalogue (109 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Article
az: Məqalə

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: Tags
az: Teqlər

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Daily
az: Gündəlik

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Types
az: Tiplər

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Icon
az: İconka

en: Theme
az: Tema

en: Layout
az: Şablon

en: Keywords
az: Açar söz

en: ID
az: İD

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: Options
az: Seçimlər

en: Contact
az: Kontakt

en: Separator
az: Ayırıcı

en: All
az: Hammısı

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: %time ago
az: %time əvvəl

en: Authored by
az: Müəllifi

en: State
az: Dövlət

en: Owner
az: Sahib

en: Mon
az: Bazar ertəsi

en: Tue
az: Çərşənbə axşamı

en: Wed
az: Çərşənbə

en: Thu
az: Cümə axşamı

en: Fri
az: Cümə

en: Sat
az: Şənbə

en: Sun
az: Bazar

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Color
az: Rəng

en: User login
az: Loqin

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Case
az: Seçim

en: Anonymous
az: Anonim

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Duration
az: Müddət

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Leave blank for %anonymous.
az: %anonim üçün boş buraxın

en: Languages
az: Dillər

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Add state
az: Dövlət əlavə edin

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: White
az: Ağ

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Menus
az: Menyular

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Hide
az: Gizlət

en: Machine name
az: Maşın adı

en: types
az: növləri

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Containing any of the words
az: Tərkibində hər hansı bir söz var

en: Containing the phrase
az: İfadəsi olan

en: Containing none of the words
az: Sözlərin heç birini ehtiva etmir

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Upper case
az: Böyük hərf

en: Lower case
az: Kiçik hərf

en: exposed
az: məruz

en: Styles
az: Üslublar

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Main Menu
az: Əsas menyu

en: Status message
az: Status mesajı
