Easy booking (7.x-2.8) - en to fa translation catalogue (183 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Article
fa: مقاله

en: Administration
fa: مدیریت

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: More
fa: بیشتر

en: Quantity
fa: تعداد

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Home page
fa: صفحه خانگی

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Go
fa: برو

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Hourly
fa: ساعتی

en: Daily
fa: روزانه

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Center
fa: وسط

en: Types
fa: انواع

en: none
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: up
fa: بالا

en: Go to parent page
fa: برو به صفحه والد

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Label
fa: برچسب

en: Help
fa: راهنما

en: Font
fa: فونت

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Icon
fa: شمایل

en: Theme
fa: پوسته

en: Layout
fa: آرایش

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: ID
fa: شناسه

en: Advanced search
fa: جستجوی پیشرفته

en: Titles
fa: عناوین

en: type
fa: نوع

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Contact
fa: تماس

en: Separator
fa: جداکننده

en: All
fa: همه

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Published
fa: منتشر شده

en: Type name
fa: نام نوع

en: Normal
fa: عادی

en: %time ago
fa: %time قبل

en: URL:
fa: نشانی:

en: Updated:
fa: به‌روز شده:

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: Address
fa: نشانی

en: State
fa: وضعیت

en: Owner
fa: مالک

en: Calendar
fa: تقویم

en: Events
fa: رویدادها

en: Mon
fa: د.

en: Tue
fa: س.

en: Wed
fa: چ.

en: Thu
fa: پ.

en: Fri
fa: جمعه

en: Sat
fa: ش.

en: Sun
fa: ی.

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Color
fa: رنگ

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Case
fa: مورد

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Optional
fa: اختیاری

en: Operation
fa: عملکرد

en: Duration
fa: مدت

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Leave blank for %anonymous.
fa: برای %anonymous خالی بگذارید.

en: Request new password
fa: درخواست گذرواژه جدید

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Publishing options
fa: گزینه‌های انتشار

en: Alignment
fa: تراز

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: White
fa: سفید

en: Units
fa: واحدها

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Bold
fa: برجسته

en: Menus
fa: منوها

en: Autocomplete text field
fa: فیلد متن تکمیل شونده خودکار

en: Float
fa: شناور

en: Permalink
fa: پیوند ثابت

en: Hide
fa: پنهان کن

en: file system
fa: سیستم فایل

en: Greek
fa: یونانی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: types
fa: انواع

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Containing any of the words
fa: شامل هر یک از کلمات

en: Containing the phrase
fa: شامل عبارت

en: Containing none of the words
fa: شامل هیچ یک از کلمات

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Fonts
fa: فونت‌ها

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: User account
fa: حساب کاربری

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Light
fa: روشن

en: First sidebar
fa: اولین نوار کناری

en: Second sidebar
fa: نوار جانبی دوم

en: Created on
fa: ساخته شده در

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Upper case
fa: حروف بزرگ

en: Lower case
fa: حروف کوچک

en: Latin
fa: لاتین

en: Vietnamese
fa: ویتنامی

en: Styles
fa: استایل ها

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: User information
fa: اطلاعات کاربر

en: Submitted by !username on !datetime
fa: ارسال شده توسط !username در !datetime

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: Operations links
fa: پیوندهای عملیات

en: Main Menu
fa: منو اصلی

en: (active tab)
fa: (لبه فعال)

en: Status message
fa: پیغام وضعیت

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
fa: منوی <em>اصلی</em> در بسیاری از سایت‌ها برای نمایش بخش‌های اصلی سایت و اغلب در نوار پیمایش فوقانی سایت کاربرد دارد.

en: Public files
fa: فایل‌های عمومی

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
fa: پوشه %directory وجود ندارد یا قابل ایجاد نیست.

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fa: لیستی با کام از هم جدا شده از کلمات برای توضیح محتوای خود وارد کنید.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fa: از <em>مقالات</em> برای محتوای وابسته به زمان مانند اخبار, اعلامیه‌های مطبوعاتی، و مطالب وبلاگ استفاده کنید.

en: Khmer
fa: خمر

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
fa: الگو : %time. الگوی تاریخ به صورت YYYY-MM-DD است و %timezone و افست منطقه زمانی از ساعت محلی UTC تنظیم شده است.اگر فیلد را خالی بگذارید زمان ثبت فرم به عنوان زمان در نظر گرفته می شود

en: Dark
fa: تاریک

en: Owned by @name
fa: متعلق به @name

en: New order
fa: سفارش جدید

en: Owned by
fa: متعلق به

en: Allows users to perform any action on @entity_type.
fa: به کاربران اجازه می‌دهد که هر کنشی را بر روی @entity_type اجرا کنند.

en: Create @entity_type of any type
fa: ايجاد @entity_type از هر نوع

en: Edit own @entity_type of any type
fa: ویرایش @entity_type خود از هر نوعی

en: Edit any @entity_type of any type
fa: ویرایش هر @entity_type از هر نوعی

en: View own @entity_type of any type
fa: مشاهده‌ی @entity_type خود از هر نوعی

en: View any @entity_type of any type
fa: مشاهده‌ی هر @entity_type از هر نوعی

en: Create %bundle @entity_type
fa: ایجاد @entity_type از نوع %bundle

en: Edit own %bundle @entity_type
fa: ویرایش @entity_type های خود از نوع %bundle

en: Edit any %bundle @entity_type
fa: ویرایش هر @entity_type از نوع %bundle

en: View own %bundle @entity_type
fa: مشاهده‎ی @entity_type های خود از نوع %bundle

en: View any %bundle @entity_type
fa: مشاهده‎ی هر @entity_type از نوع %bundle
