Easy booking (7.x-2.8) - en to gl translation catalogue (169 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Article
gl: Artigo

en: Administration
gl: Administración

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Home page
gl: Páxina de inicio

en: Categories
gl: Categorías

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Daily
gl: Diariamente

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Types
gl: Tipos

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Label
gl: Etiqueta

en: Help
gl: Axuda

en: Font
gl: Fonte

en: Update
gl: Actualizar

en: Icon
gl: Icona

en: Theme
gl: Tema

en: Layout
gl: Disposición

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: Titles
gl: Títulos

en: type
gl: tipo

en: Options
gl: Opcións

en: Contact
gl: Contacto

en: Separator
gl: Separador

en: All
gl: Todo

en: Date format
gl: Formato de data

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Published
gl: Publicado

en: %time ago
gl: hai %time

en: Updated:
gl: Actualizado:

en: Authored by
gl: Creado por

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Owner
gl: Propietario

en: Calendar
gl: Calendario

en: Events
gl: Eventos

en: Mon
gl: Lun

en: Tue
gl: Mar

en: Wed
gl: Mér

en: Thu
gl: Xov

en: Fri
gl: Ven

en: Sat
gl: Sáb

en: Sun
gl: Dom

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: Configuration
gl: Configuración

en: Color
gl: Cor

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Case
gl: Maiúsculas

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Optional
gl: Opcional

en: Operation
gl: Operación

en: Duration
gl: Duración

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Authored on
gl: Creado en

en: Leave blank for %anonymous.
gl: Déixeo en branco para %anonymous.

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: Languages
gl: Idiomas

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: Middle
gl: Medio

en: body
gl: corpo

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Add state
gl: Engadir estado

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: White
gl: Branco

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Webform
gl: Formulario web

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
gl: Crear un novo formulario ou cuestionario dispoñible para os usuarios. Os resultados e estatísticas dos envíos gárdanse e están dispoñibles a usuarios con ese permiso concedido.

en: Bold
gl: Negriña

en: Menus
gl: Menús

en: Autocomplete text field
gl: Campo de texto autocompletado

en: Float
gl: Coma flotante

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Hide
gl: Agochar

en: file system
gl: sistema de ficheiros

en: Right above
gl: Dereita arriba

en: Left below
gl: Esquerda abaixo

en: Right below
gl: Dereita abaixo

en: Greek
gl: Grego

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: types
gl: tipos

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Containing any of the words
gl: Contendo calquera das palabras

en: Containing the phrase
gl: Que conteña a frase

en: Containing none of the words
gl: Que non conteña ningunha das palabras

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Fonts
gl: Fontes

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary
gl: Secundario

en: Upper case
gl: Maiúsculas

en: Lower case
gl: Minúsculas

en: exposed
gl: exposto

en: Latin
gl: Latín

en: Vietnamese
gl: Vietnamita

en: Styles
gl: Estilos

en: %name: invalid input.
gl: %name: entrada non permitida.

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Custom path
gl: Ruta personalizada

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.

en: Public files
gl: Arquivos públicos

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
gl: A carpeta %directory non existe e non se puido crear.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
gl: Formato: %time. O formato da fecha é AAAA-MM-DD e %timezone é a zona horaria con respecto a UTC. Deixe en branco para usar a hora do envío do formulario.

en: Dark
gl: Escuro
