Easy booking (7.x-2.8) - en to hy translation catalogue (99 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Article
hy: Հոդված

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: More
hy: Ավելին

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Home page
hy: Գլխավոր էջ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Daily
hy: Օրական

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Types
hy: Տեսակներ

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: up
hy: վերև

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: type
hy: տեսակ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Published
hy: Հրապարակված

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: Updated:
hy: Թարմացված է`

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Mon
hy: Երկ

en: Tue
hy: Երք

en: Wed
hy: Չոր

en: Thu
hy: Հնգ

en: Fri
hy: Ուրբ

en: Sat
hy: Շաբ

en: Sun
hy: Կիր

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Color
hy: Գույն

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Left
hy: Ձախ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Float
hy: Լողացող

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: file system
hy: Ֆայլային համակարգ

en: Greek
hy: Հունարեն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: types
hy: տեսակներ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը

en: Vietnamese
hy: Վիետնամերեն

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: Public files
hy: Հանրային ֆայլեր

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :
