Easy booking (7.x-2.9) - en to lt translation catalogue (168 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Article
lt: Straipsnis

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Daily
lt: Kasdien

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Types
lt: Tipai

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Label
lt: Etiketė

en: Help
lt: Pagalba

en: Font
lt: Šriftas

en: Move
lt: Perkelti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Icon
lt: Piktograma

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: type
lt: tipas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Separator
lt: Skirtukas

en: All
lt: Visi

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Normal
lt: Normalus

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Events
lt: Įvykiai

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Thu
lt: Ket

en: Fri
lt: Pen

en: Sat
lt: Šeš

en: Sun
lt: Sek

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Color
lt: Spalva

en: User login
lt: Nariams

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Case
lt: Užduotis

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Duration
lt: Laikas

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Languages
lt: Kalbos

en: Features
lt: Savybės

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Create new account
lt: Registracija

en: White
lt: Baltas

en: Image Settings
lt: Paveikslėlio nustatymai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Webform
lt: Web forma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lt: Sukurti naują formą ar klausimyną pasiekiama lankytojams. Pateikimų rezultatai ir statistika bus įrašoma ir prieinama administratoriams.

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Menus
lt: Meniu

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis

en: Float
lt: Kintantis

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Hide
lt: Slėpti

en: file system
lt: Failų sistema

en: Left above
lt: Kairė viršuj

en: Right above
lt: Dešinė viršuj

en: Left below
lt: Kairė žemiau

en: Right below
lt: Dešinė žemiau

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: types
lt: tipai

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Light
lt: Šviesi

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Created on
lt: Sukurta

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
lt: %name: pavadinimas netinka. Prašome patikrinti jūsų pasirinkimą..

en: %name: invalid input.
lt: %name: klaidinga įvestis.

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: User information
lt: Nario informacija

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Public files
lt: Vieši failai

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
lt: Formatas: %time. Datos formatas YYYY-MM-DD ir %timezone laiko zonos nuo UTC. Jei paliksite tuščia bus naudojama įrašymo data.

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Owned by
lt: Savininkas

en: One column
lt: Vienas stulpelis
