Easy Breadcrumb (7.x-2.16) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: None
he: ללא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה
