Easy Breadcrumb (7.x-2.16) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: None
hi: कोई नहीं

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Save
hi: संरक्षित करें
