Easy Social (7.x-2.1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Block title
it: Titolo del blocco

en: Yes
it: Sì

en: Settings
it: Impostazioni

en: Font
it: Carattere

en: Summary
it: Sommario

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Block
it: Blocco

en: configure
it: configura

en: Other
it: Altro

en: Widgets
it: Widget
