Easy Social (7.x-2.10) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Block
sr: Блок
