Easy Social (7.x-2.11) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Block
hy: Բլոկ
