Easy Social (7.x-2.11) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक
