Easy Social (7.x-2.4) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Block title
ru: Заголовок блока

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Font
ru: Шрифт

en: Summary
ru: Сводка

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Block
ru: Блок

en: configure
ru: настроить

en: Other
ru: Другое

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: Block Settings
ru: Настройки блока

en: Widgets
ru: Виджеты

en: Annotation
ru: Аннотация

en: Number of fields
ru: Число полей

en: Facebook Application ID
ru: ID приложения Facebook

en: Type of buttons
ru: Тип кнопок

en: Global settings for all widgets
ru: Глобальные настройки для всех виджетов

en: Easy Social settings
ru: Настройки Easy Social

en: Enable Easy Social
ru: Включить Easy Social

en: Check this option to enable easy social for this content type
ru: Включите эту опцию чтобы активировать Easy Social для этого типа материалов.

en: Social Widgets
ru: Виджеты социальных сетей

en: Number of Easy Social blocks
ru: Количество блоков Easy Social

en: Override settings for this block
ru: Переопределить настройки для этого блока

en: Number of Easy Social fields
ru: Количество полей Easy Social

en: You can add more than one Easy Social field to your nodes. This is useful, for example, to add the widget both at top and at the bottom of a node.
ru: Вы можете добавить более одного Easy Social поля к вашему материалу. Это полено, например, для одновременного добавления виджета вверху и внизу материала.
