Easy Social (7.x-2.6) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Block title
ar: عنوان الصندوق

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Summary
ar: الملخص

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Configure
ar: ضبط

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Block
ar: الصندوق

en: Other
ar: آخر
