Easy Social (7.x-2.8) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Configure
ur: ترتیب

en: Block
ur: بلاک
