Easychart (7.x-3.3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: Cancel
ru: Отмена

en: Default
ru: По умолчанию

en: The configuration options have been reset to their default values.
ru: Настройки сброшены к значениям по умолчанию.

en: Options
ru: Настройки

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Select
ru: Выбрать

en: Presets
ru: Шаблоны
