Entity Construction Kit (ECK) (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Teaser
gl: Resumo

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Changed
gl: Cambiado
