Entity Construction Kit (ECK) (7.x-1.1-alpha1) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: State
az: Dövlət

en: Integer
az: Tam

en: Entity
az: Entiti

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Decimal
az: Onluq

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Entities
az: Entitilər
