Entity Construction Kit (ECK) (7.x-1.1-alpha1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: State
ro: Status

en: Integer
ro: Număr întreg

en: Entity
ro: Entitate

en: Changed
ro: Schimbat

en: Decimal
ro: Zecimal

en: - Please choose -
ro: - Alegeţi -

en: Properties
ro: Proprietăți

en: Entities
ro: Entități

en: Entity types
ro: Tipuri de entități
